رايتل يکي از اپراتورهاي ارائه دهنده سرويس ارتباطي در ايران است که با گسترش و پيشرفت استفاده از تلفن همراه با ارائه خدمات جديد ، همپاي رقيبان خود در تلاش است. اپليکيشن رايتل من نيز يکي از امکاناتي است که براي رفاه کار و در دسترس بودن خدمات براي کاربران ايجاد و عرضه شده است. افرادي که تمايل به استفاده از اين برنامه دارند کافيست به سايت رايتل مراجعه کرده و برنامه را دانلود کنند.

برخي از کاربران مطرح کرده اند که رمز عبور رايتل من را فراموش کردم . اما جاي نگراني نيست و به راحتي مي توان اين رمز را بازيابي کرد. اگر شما هم جز افرادي هستيد که رمز عبورتان را فراموش کرده ايد ، در صفحه اصلي روي عبارت "بازيابي رمز عبور" اشاره کنيد تا وارد صفحه بازيابي رمز شويد. در ابتدا از شما ، شماره تلفن و کد ملي خواسته مي شود . بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده روي دکمه "بازيابي رمز عبور" اشاره کنيد. حال مي توانيد به راحتي اقدام به بازيابي رمز رايتل من نماييد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر در خصوص رمز عبور رايتل به سايت مشاوره تلفني هيواتک مراجعه فرماييد.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1059/بازيابي-رمز-اپليکيشن-رايتل-من.html

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Byron shaparakpet Joe ariaseri زیبایی دمنوش لاغری ارگانیک و تناسب اندام آوینا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروشگاه کادویی سمرقند